امروز شنبه ۲ تير ۱۳۹۷

باید به کمک مردم مظلوم میانمار شتاف سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۲:۱۳


باید به کمک مردم مظلوم میانمار شتاف تعداد بازدید: ۲۲۲

حضرت آیت‌الله نوری همدانی، نسبت به کشتار مسلمانان کشورهای اسلامی و میانمار واکنش نشان داد و خواستار دفاع از حقوق این ملت ها شد و اظهار داشت: امروز سران کشورهای اسلامی وظیفه سنگینی نسبت به این جنایات دارند و باید به کمک این مسلمانان مظلوم بشتابند، اینجانب ضمن محکوم کردن این کشتار از مسؤولان محترم می خواهم نسبت به این موضوع پیگیری های لازم را داشته باشند.
 
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، حضرت آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید، امروز سه شنبه 14 شهریور ماه در پایان درس خارج فقه خود به کشتار مردم مظلوم یمن و سایر کشورهای اسلامی واکنش داد.

وی با بیان اینکه کشتارها صورت گرفته با همکاری استکبار و ایادی آنان در حال انجام است، تصریح کرد: امروز شاهد نسل کشی مسلمانان مظلوم میانمار هستیم و موضوع غم انگیزتر آن است که مدعیات دروغین حقوق بشر این جنایات را می بینند و سکوت مرگبار اختیار کرده اند.

این مرجع تقلید تاکید کرد: امروز سران کشورهای اسلامی وظیفه سنگینی نسبت به این جنایات دارند و باید به کمک این مسلمانان مظلوم بشتابند، اینجانب ضمن محکوم کردن این کشتار از مسؤولان محترم می خواهم نسبت به این موضوع پیگیری های لازم را داشته باشند. 

 
    نمايش منو
    اوقات شرعی